• https://www.facebook.com/pages/S%C3%B6zle%C5%9Fmeli-Erler/576719849026065
  • https://www.plus.google.com/
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Sözleşmeli Er Başvuru Formu 2014

   Kara Kuvvetleri Komutanlığı 2014 yılı sözleşmeli er alımı için ön başvuruları, 1 Ocak 2014 tarihinden itibaren internet adresinden almaya başladı. Sözleşmeli Er olmak için öncelikle internet sitesinden Ön Başvuru yapmanız gerekiyor. Daha sonra kayıt kabul ve sınav için gerekli evrakları hazırlamanız gerekiyor. Sonra sınav için çağrıyı bekleyeceksiniz. İnternet sitemizden alım ve sınav zamanlarını takip edebilirsiniz. Sözleşmeli Erliğe başvuruda bulunmak ve Başvuru Dilekçesi Dilekçesi için 2014 Sözleşmeli Er Başvuru Kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

   Şartları taşıyanlar (Başvuru Şartları) öncelikle başvuru kılavuzunu okumaları gerekmektedir. Yanlış başvurular geçersiz sayılır ve hakkınız kaybolur.

Sözleşmeli Er 2014 Yılı Başvuru Kılavuzu

  Başvuru Kılavuzunu okuduktan sonra başvuru kılavuzundaki Başvuru Formunun Doldurulması bölümüne göre Ön Başvuruda bulunun.

Sözleşmeli Er 2014 Yılı Ön Başvuru Formu

Sözleşmeli Er 2015 Yılı Ön Başvuru Formu

Ön Başvuru formunu eksiksiz, tam ve doğru olarak doldurduktan sonra onay sayfasındaki bilgileri kontrol ederek “KAYDET” düğmesine basınız.

  

 Kayıt İçin İstenen Belge ve Formlar...

Ön Başvuru bilgileri sayfanın bilgisayar çıktısını alıp saklayınız. Aday Numaranızı Kaybetmeyiniz.


 

              

Sınav için çağrıldığınızda götüreceğiniz belgeleri hazırlayın. 


 Yorumlar - Yorum Yaz


Üyelik Girişi
Google Arama
Custom Search
Site İçi Arama
Manşet
Son Dakika Haber
Sponsorlu Bağlantılar
fotoMaç
Ekonomi
 
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.50773.5218
Euro3.77373.7889
Hava Durumu
Anlık
Yarın
-3° 6° -5°
Etiket Bulutu
2015 Yılı Sözleşmeli Er Başvuru Formu  Ön Sözleşme/Sözleşme     Diploma   Boy ve Kilo Şartı    Dosyalar  Kayıt Belgeleri     Sözleşmeli Er Sayıları     Aday Durumu Bilgilendirme   FOTOĞRAFLARINIZI YAYINLAYALIM.     TSK Sağlık Yeteneği Yönetmeliği     Sağlık Raporu     Askerlik Şartı     Tanıtıcı Bilgi Notu     Mülakat ve Değerlendirme     Sınıf/Branş ve İller Listesi     Sözleşmeli Er Şubat 2013 Sayısı     Sözleşmeli Er Kanunu (Sözleşmeli Erbaş ve Er Kanunu)     Sözleşmeli Erlik Nedir ?     2013 Yılı 1. Dön. Sözleşmeli Er Temini     Başvuru Kılavuzu     Tahsil Şartı     Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu     Sorular ve Cevaplar     Alım ve Müracaatlar     Nüfus Cüzdanı     Forum     Yaş Şartı     Güvenlik Soruşturma İşlemleri     Önemli Duyuru     Foto Galeri     Üye Listesi     YAZAR KÖŞEMİZ AÇILMIŞTIR.     Fiziki Kabiliyet Testi     Ankara Belediye Otobüs Hizmetleri         Mesaj/Ziyaretçi Defteri     Sınıf/Branş ve Görev İlleri     Blog     Nitelik Belgesi     Diğer Belgeler     Ana Sayfa      Dilekçe     Ankara HAVAŞ Otobüs Hizmetleri     Adli Sicil Belgesi     Sözleşmeli Er Yönetmeliği (Sözleşmeli Erbaş ve Er Yönetmeliği)     Personel Temin Merkezi Ulaşım Haritası     Adres ve İletişim Bilgileri     Vukuatlı Aile Nüfus Kayıt Örneği  Terhis Belgesi     Maaş ve Özlük Hakları  Ankara (Personel Temin Merkezi)