Türk Silahlı Kuvvetleri
Anket
Hangi Kuvvet ve Nerede Sözleşmeli Er Olmak İstersiniz ?
Sorun Cevap Bulalım
Blog

Sözleşmeli Er Blog

Forum

 Sözleşmeli Er Forum

Sohbet

 Sözleşmeli Er Sohbet

Facebook
 Sözleşmeli Er Facebook
Site Önerileriniz İçin
Site Haritası
Etiket Bulutu
  Terhis Belgesi     Aday Durumu Bilgilendirme Programı   Personel Temin Merkezi Ulaşım Haritası     Mülakat ve Değerlendirme     Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu     Sözleşmeli Er Başvuru Formu 2014     Sınıf/Branş ve Görev İlleri     Dilekçe     Sözleşmeli Er Sayıları     Nitelik Belgesi     SÖZLEŞMELİ ER BAŞVURU FORMLARI.     Başvuru Kılavuzu  Dosyalar     Tanıtıcı Bilgi Notu     TSK Sağlık Yeteneği Yönetmeliği     Alım ve Müracaatlar     Boy ve Kilo Şartı     Ankara (Personel Temin Merkezi)     Diploma     Üye Listesi    Hakkımızda     YAZAR KÖŞEMİZ AÇILMIŞTIR.     Güvenlik Soruşturma İşlemleri     Sınıf/Branş ve İller Listesi     Diğer Belgeler     2012 Yılı 3. Dön. Sözleşmeli Er Temini     Maaş ve Özlük Hakları     Sözleşmeli Er Yönetmeliği (Sözleşmeli Erbaş ve Er Yönetmeliği)     Blog     Fiziki Kabiliyet Testi     Ön Sağlık     Ön Sözleşme/Sözleşme     Yaş Şartı     Sözleşmeli Er Kanunu (Sözleşmeli Erbaş ve Er Kanunu)   TSK Personel Sayısı     Adres ve İletişim Bilgileri     Sağlık Raporu     Askerlik Şartı     Adli Sicil Belgesi     Kayıt Belgeleri     Nüfus Cüzdanı     Sorular ve Cevaplar     Mesaj/Ziyaretçi Defteri     Sözleşmeli Erlik Nedir ?     Aday Durumu Bilgilendirme     Önemli Duyuru     Tahsil Şartı      Vukuatlı Aile Nüfus Kayıt Örneği     Ankara Belediye Otobüs Hizmetleri     Boy ve Kilo     2013 Yılı Sözleşmeli Er Başvuru Formu     Ankara HAVAŞ Otobüs Hizmetleri     FOTOĞRAFLARINIZI YAYINLAYALIM.     2013 Yılı 1. Dön. Sözleşmeli Er Temini     Foto Galeri     Forum  


Sözleşmeli Er Eğitim Birliği Tebligatı


Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Sınıflandırması ve Branş Sonuçları ile Eğitim Birliği Tebligatı

         Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Sözleşmeli Er Sınavında başarılı olanların katılacakları eğitim birliklerini sitesinde yayınladı.

   2013 yılında sınava giren ve sınavlarda başarılı olan Sözleşmeli Er adaylarının Eğitim Tebligatları 22 Ocak 2014'de, sınıflandırma sonuçları 29 Ocak 2014'de internet sitesinden açıklandı.

      2014 yılında sınava giren ve sınavlarda başarılı olan Sözleşmeli Er adaylarının eğitim tebligatları ilki 12 Mart 2014'de ikincisi de 25 Nisan 2014'de üçüncü tebligat 21 Temmuz 2014'de açıklandı.

      Sözleşmeli Er sınavılarına katılıp başarılı olan adaylar, Sınıf ve Branşları ile Eğitim Tebligatlarını aşağıdaki linklerden öğrenebilirler.

   Sorgulama sayfasında TC. Kimlik numarası ile sorgulama yapılmaktadır.

     

Sözleşmeli Er Başvuru Şartları

   Sözleşmeli er olmak isteyenler için Ön başvurular 01 Ocak 2014 ayında başlamıştı, ön başvurular hala devam etmektedir.

      Ön başvurusu kabul edilenler için Kara Kuvvetleri Personel Temin Merkezinde (Ankara)  sınavlar  2014 yılı içinde yapılacak.

    Bilindiği gibi sınavlarda başarılı olan adaylar sağlık raporu almaları gerekiyor. Sağlık raporunu alan ve güvenlik soruşturması biten adaylar eğitime alınıyor.

   Eğitim birliğine katılan adaylar Ön Sözleşme imzalayarak eğitime başlıyorlar.

   Eğitimi başarıyla tamamlayan adaylar eğitim birliklerine dağıtım oluyorlar. Burada da Sözleşme imzalayarak göreve başlıyorlar. İlk sözleşme 3 yıldan az olmuyor.

K.K.K.lığı 2014 Yılı Sözleşmeli Er

Eğitim Birliği Tebligatı (21 Temmuz 2014)


Sözleşmeli erler  hudut birleri ile AğrıArdahanBitlis, Bingöl, Erzincan, Erzurum, Iğdır, Kars, Muş, Tunceli ve Van'daki birliklerde görev yapacaklar. Maaşları tazminatlarla birlikte 3.000 TL. civarında olacak.


   Yeni tanınan haklar ile 7 yıl sözleşme yapan Sözleşmeli Erler sözleşme bitiminde devlet memuru da olabilecekler.

              
Üyelik Girişi
Google Arama
Custom Search
Site İçi Arama
Son Dakika Haber
fotoMaç
Ekonomi
 
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.22322.2272
Euro2.86242.8675
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 25° 12°
Etiket Bulutu
2014 Yılı Sözleşmeli Er Başvuru Formu  Ön Sözleşme/Sözleşme     Diploma   Boy ve Kilo Şartı    Dosyalar  Kayıt Belgeleri     Sözleşmeli Er Sayıları     Aday Durumu Bilgilendirme   FOTOĞRAFLARINIZI YAYINLAYALIM.     TSK Sağlık Yeteneği Yönetmeliği     Sağlık Raporu     Askerlik Şartı     Tanıtıcı Bilgi Notu     Mülakat ve Değerlendirme     Sınıf/Branş ve İller Listesi     Sözleşmeli Er Şubat 2013 Sayısı     Sözleşmeli Er Kanunu (Sözleşmeli Erbaş ve Er Kanunu)     Sözleşmeli Erlik Nedir ?     2013 Yılı 1. Dön. Sözleşmeli Er Temini     Başvuru Kılavuzu     Tahsil Şartı     Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu     Sorular ve Cevaplar     Alım ve Müracaatlar     Nüfus Cüzdanı     Forum     Yaş Şartı     Güvenlik Soruşturma İşlemleri     Önemli Duyuru     Foto Galeri     Üye Listesi     YAZAR KÖŞEMİZ AÇILMIŞTIR.     Fiziki Kabiliyet Testi     Ankara Belediye Otobüs Hizmetleri         Mesaj/Ziyaretçi Defteri     Sınıf/Branş ve Görev İlleri     Blog     Nitelik Belgesi     Diğer Belgeler     Ana Sayfa  2013 Yılı Sözleşmeli Er Eğitim Tebligatı     Dilekçe     Ankara HAVAŞ Otobüs Hizmetleri     Adli Sicil Belgesi     Sözleşmeli Er Yönetmeliği (Sözleşmeli Erbaş ve Er Yönetmeliği)     Personel Temin Merkezi Ulaşım Haritası     Adres ve İletişim Bilgileri     Vukuatlı Aile Nüfus Kayıt Örneği  Terhis Belgesi     Maaş ve Özlük Hakları  Ankara (Personel Temin Merkezi)