• https://www.facebook.com/pages/S%C3%B6zle%C5%9Fmeli-Erler/576719849026065
  • https://www.plus.google.com/
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Sözleşmeli Er Eğitim Birliği Tebligatı


Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Sınıflandırması ve Branş Sonuçları ile Eğitim Birliği Tebligatı

         Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Sözleşmeli Er Sınavında başarılı olanların katılacakları eğitim birliklerini sitesinde yayınladı.

   2013 yılında sınava giren ve sınavlarda başarılı olan Sözleşmeli Er adaylarının Eğitim Tebligatları 22 Ocak 2014'de, sınıflandırma sonuçları 29 Ocak 2014'de internet sitesinden açıklandı.

      2014 yılında sınava giren ve sınavlarda başarılı olan Sözleşmeli Er adaylarının eğitim tebligatları ilki 12 Mart 2014'de ikincisi de 25 Nisan 2014'de üçüncü tebligat 21 Temmuz 2014'de açıklandı.

      Sözleşmeli Er sınavılarına katılıp başarılı olan adaylar, Sınıf ve Branşları ile Eğitim Tebligatlarını aşağıdaki linklerden öğrenebilirler.

   Sorgulama sayfasında TC. Kimlik numarası ile sorgulama yapılmaktadır.

     

Sözleşmeli Er Başvuru Şartları

   Sözleşmeli er olmak isteyenler için Ön başvurular 01 Ocak 2014 ayında başlamıştı, ön başvurular hala devam etmektedir.

      Ön başvurusu kabul edilenler için Kara Kuvvetleri Personel Temin Merkezinde (Ankara)  sınavlar  2014 yılı içinde yapılacak.

    Bilindiği gibi sınavlarda başarılı olan adaylar sağlık raporu almaları gerekiyor. Sağlık raporunu alan ve güvenlik soruşturması biten adaylar eğitime alınıyor.

   Eğitim birliğine katılan adaylar Ön Sözleşme imzalayarak eğitime başlıyorlar.

   Eğitimi başarıyla tamamlayan adaylar eğitim birliklerine dağıtım oluyorlar. Burada da Sözleşme imzalayarak göreve başlıyorlar. İlk sözleşme 3 yıldan az olmuyor.

K.K.K.lığı 2014 Yılı Sözleşmeli Er

Eğitim Birliği Tebligatı (21 Temmuz 2014)


Sözleşmeli erler  hudut birleri ile AğrıArdahanBitlis, Bingöl, Erzincan, Erzurum, Iğdır, Kars, Muş, Tunceli ve Van'daki birliklerde görev yapacaklar. Maaşları tazminatlarla birlikte 3.000 TL. civarında olacak.


   Yeni tanınan haklar ile 7 yıl sözleşme yapan Sözleşmeli Erler sözleşme bitiminde devlet memuru da olabilecekler.


              
Üyelik Girişi
Google Arama
Custom Search
Site İçi Arama
Manşet
Son Dakika Haber
Sponsorlu Bağlantılar
fotoMaç
Ekonomi
 
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.50773.5218
Euro3.77373.7889
Hava Durumu
Anlık
Yarın
-3° 6° -5°
Etiket Bulutu
2015 Yılı Sözleşmeli Er Başvuru Formu  Ön Sözleşme/Sözleşme     Diploma   Boy ve Kilo Şartı    Dosyalar  Kayıt Belgeleri     Sözleşmeli Er Sayıları     Aday Durumu Bilgilendirme   FOTOĞRAFLARINIZI YAYINLAYALIM.     TSK Sağlık Yeteneği Yönetmeliği     Sağlık Raporu     Askerlik Şartı     Tanıtıcı Bilgi Notu     Mülakat ve Değerlendirme     Sınıf/Branş ve İller Listesi     Sözleşmeli Er Şubat 2013 Sayısı     Sözleşmeli Er Kanunu (Sözleşmeli Erbaş ve Er Kanunu)     Sözleşmeli Erlik Nedir ?     2013 Yılı 1. Dön. Sözleşmeli Er Temini     Başvuru Kılavuzu     Tahsil Şartı     Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu     Sorular ve Cevaplar     Alım ve Müracaatlar     Nüfus Cüzdanı     Forum     Yaş Şartı     Güvenlik Soruşturma İşlemleri     Önemli Duyuru     Foto Galeri     Üye Listesi     YAZAR KÖŞEMİZ AÇILMIŞTIR.     Fiziki Kabiliyet Testi     Ankara Belediye Otobüs Hizmetleri         Mesaj/Ziyaretçi Defteri     Sınıf/Branş ve Görev İlleri     Blog     Nitelik Belgesi     Diğer Belgeler     Ana Sayfa      Dilekçe     Ankara HAVAŞ Otobüs Hizmetleri     Adli Sicil Belgesi     Sözleşmeli Er Yönetmeliği (Sözleşmeli Erbaş ve Er Yönetmeliği)     Personel Temin Merkezi Ulaşım Haritası     Adres ve İletişim Bilgileri     Vukuatlı Aile Nüfus Kayıt Örneği  Terhis Belgesi     Maaş ve Özlük Hakları  Ankara (Personel Temin Merkezi)