• https://www.facebook.com/pages/S%C3%B6zle%C5%9Fmeli-Erler/576719849026065
  • https://www.plus.google.com/
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

K.K.K.lığına 2012 yılı 3’üncü dönem sözleşmeli er temin faaliyeti kapsamında ön başvurusu kabul edilen ve seçim aşaması sınavlarına katılmaya hak kazanan adayların isimleri açıklandı.

     K.K.K.lığına 2012 yılı 3’üncü dönem sözleşmeli er temin faaliyeti kapsamında 
ön başvurusu kabul edilen ve seçim aşaması sınavlarına (Kayıt-kabul faaliyetleri, ön sağlık muayenesi, fiziki kabiliyet testi ve mülakat) katılmaya hak kazanan adayların isimleri, sınav tarihleri K.K.K.lığının internet sitesinde açıklandı. Yapılan açıklama;

     1.   2012 Yılı 3’üncü Dönem Sözleşmeli Er Temini Seçim Aşaması Faaliyetleri (Kayıt Kabul Faaliyetleri, Ön Sağlık Muayenesi, Fiziki Kabiliyet Testi (FKT) ve Mülakat)  01 - 05 Ekim 2012 tarihleri arasında Personel Temin Merkezi Komutanlığı (Cebeci/ANKARA)nda yapılacaktır. Buna göre;

      a.   Genel ağ (internet) üzerinden 27 Ağustos - 21 Eylül 2012 tarihleri arasında çevrimiçi (online) başvuru yapan adaylar isimlerinin bulunduğu sayfada (Belirtilen tarih ve saatte.),

       b.   Genel ağ (internet) üzerinden çevrimiçi (online) başvuru yapamayan adaylar ise 01 - 05 Ekim 2012 tarihleri arasında saat 09.15’de Personel Temin Merkezi Komutanlığı (Cebeci/ANKARA)’nda hazır bulunacaklardır.

2.   Adayların getirecekleri belgeler ve seçim aşaması ile ilgili diğer hususlar  aşağıda yer alan Başvuru Kılavuzunda açıklanmıştır.

3.   Adayların kayıt kabul aşamasında teslim ettiği belgeler iade edilmeyecektir. Söz konusu belgeler saklama süresi sonunda imha edilecektir. Bu nedenle adayların diploma, sertifika, ehliyet vb. belgelerinin aslı ile birlikte fotokopilerini getirmeleri, asıl belgelerini teslim etmemeleri önem arz etmektedir.

 4.   Adayların başvuru şartlarını taşıyıp taşımadıkları, getirecekleri belgeler üzerinden kontrol edilecektir. (Başvuru şartlarını tam olarak taşıyorsanız  seçim aşaması faaliyetlerine katılınız.) Adayların başvuru şartlarını taşımadıkları anlaşıldığında veya evraklarının eksik/yanlış olduğu tespit edildiğinde,  temin sürecinin hangi aşamasında olursa olsun işlemleri iptal edilecektir.

 5.   SEÇİM AŞAMASI FAALİYETLERİ İÇİN YOLA ÇIKMADAN ÖNCE  İLGİLİ AÇIKLAMALARI VE BAŞVURU KILAVUZUNU TEKRAR OKUYUNUZ VE ÇAĞRILDIĞINIZ TARİHİ MUTLAKA BİR KEZ DAHA KONTROL EDİNİZ.

Seçim aşaması çağrı tarihleri.

Başvuru Kılavuzu.

Karşılaştığınız sorunlarla ilgili olarak öncelikle www.kkk.tsk.tr genel ağ (internet) adresinde yer alan personel ve öğrenci temini bölümüne bakınız.

 İlave sorularla ilgili irtibat numaraları: (0 312) 562 11 11/562 03 65/562 05 34/562 15 08

(0 312) 411 60 50 (Belgegeçer)              
Yorum Yaz - Arşiv   5332 kez okundu

Yorumlar

Ne zaman      30/04/2013 00:17

Sonuçlar ne zamn belli olur.
Misafir - Misafir

Üyelik Girişi
Google Arama
Custom Search
Site İçi Arama
Manşet
Son Dakika Haber
Sponsorlu Bağlantılar
fotoMaç
Ekonomi
 
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.50773.5218
Euro3.77373.7889
Hava Durumu
Anlık
Yarın
-3° 6° -5°
Etiket Bulutu
2015 Yılı Sözleşmeli Er Başvuru Formu  Ön Sözleşme/Sözleşme     Diploma   Boy ve Kilo Şartı    Dosyalar  Kayıt Belgeleri     Sözleşmeli Er Sayıları     Aday Durumu Bilgilendirme   FOTOĞRAFLARINIZI YAYINLAYALIM.     TSK Sağlık Yeteneği Yönetmeliği     Sağlık Raporu     Askerlik Şartı     Tanıtıcı Bilgi Notu     Mülakat ve Değerlendirme     Sınıf/Branş ve İller Listesi     Sözleşmeli Er Şubat 2013 Sayısı     Sözleşmeli Er Kanunu (Sözleşmeli Erbaş ve Er Kanunu)     Sözleşmeli Erlik Nedir ?     2013 Yılı 1. Dön. Sözleşmeli Er Temini     Başvuru Kılavuzu     Tahsil Şartı     Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu     Sorular ve Cevaplar     Alım ve Müracaatlar     Nüfus Cüzdanı     Forum     Yaş Şartı     Güvenlik Soruşturma İşlemleri     Önemli Duyuru     Foto Galeri     Üye Listesi     YAZAR KÖŞEMİZ AÇILMIŞTIR.     Fiziki Kabiliyet Testi     Ankara Belediye Otobüs Hizmetleri         Mesaj/Ziyaretçi Defteri     Sınıf/Branş ve Görev İlleri     Blog     Nitelik Belgesi     Diğer Belgeler     Ana Sayfa      Dilekçe     Ankara HAVAŞ Otobüs Hizmetleri     Adli Sicil Belgesi     Sözleşmeli Er Yönetmeliği (Sözleşmeli Erbaş ve Er Yönetmeliği)     Personel Temin Merkezi Ulaşım Haritası     Adres ve İletişim Bilgileri     Vukuatlı Aile Nüfus Kayıt Örneği  Terhis Belgesi     Maaş ve Özlük Hakları  Ankara (Personel Temin Merkezi)