• https://www.facebook.com/pages/S%C3%B6zle%C5%9Fmeli-Erler/576719849026065
  • https://www.plus.google.com/
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Ankara (Personel Temin Merkezi)


Personel Temin Merkezine Ulaşım.

Sözleşmeli er temininde internetten ön başvuru yapan ve başvuruları uygun olan adayların başvuru kabulleri ile seçim aşaması sınavları ( Ön sağlık muayenesi, fiziki kabiliyet testi (FKT) ve mülakatları) Kara Kuvvetleri Personel Temin Merkezi Komutanlığı (Cebeci Mahallesi, Tıp Fakültesi Caddesi Cebeci/ANKARA)nda icra edilmektedir.

K.K.Personel Temin Merkezi Komutanlığına;

  A.Ş.T.İ (Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali)'den Ankaray (yer altı demiryolu hattı) ile Dikimevi durağında (son durak) inerek ulaşabilirsiniz.

     Ankara Tren Garından (Ankara durağından) KAYAŞ İstikametine giden banliyö trenleri ile CEBECİ durağında inerek ulaşabilirsiniz.

     Esenboğa Havaalanından  toplu taşıma araçları ( Havaş Otobüsleri veya Belediye Otobüsleri) ile Kızılay, Ulus veya A.Ş.T.İ’ye giderek CEBECİ/Dikimevi istikametine gelen toplu taşıma otobüs/dolmuşları veya Ankaray (yer altı demiryolu hattı) ile ulaşabilirsiniz.

 PERSONEL TEMİN ULAŞIM KROKİSİ

 

Personel Temin Merkezi Komutanlığına Ulaşım Haritası...

Ankara HAVAŞ Otobüs Servis Hizmetleri... 

Ankara Belediye Otobüs Hizmetleri...

  Kara Kuvvetleri Personel Temin Merkezi Komutanlığının önünden geçen belediye otobüs bilgileri ...

Sözleşmeli Er Personel Temin Merkezi Otobüs Ulaşımı

 

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Personel Temin Merkezi İletişim (Telefon, Faks) Numaraları: 


TELEFON                       : 
0 312 562 11 11 (PBX 5 Hat)

BİLGİ VE İRTİBAT       : 0 312 320 20 96
                                        (Mesai saatleri içerisinde bilgi edinme konuları için)

FAKS (BELGEGEÇER)   : 0 312 562 15 08

E-POSTA                        : pertem@kkk.tsk.tr
              

Üyelik Girişi
Google Arama
Custom Search
Site İçi Arama
Manşet
Son Dakika Haber
Sponsorlu Bağlantılar
fotoMaç
Ekonomi
 
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.50773.5218
Euro3.77373.7889
Hava Durumu
Anlık
Yarın
-3° 6° -5°
Etiket Bulutu
2015 Yılı Sözleşmeli Er Başvuru Formu  Ön Sözleşme/Sözleşme     Diploma   Boy ve Kilo Şartı    Dosyalar  Kayıt Belgeleri     Sözleşmeli Er Sayıları     Aday Durumu Bilgilendirme   FOTOĞRAFLARINIZI YAYINLAYALIM.     TSK Sağlık Yeteneği Yönetmeliği     Sağlık Raporu     Askerlik Şartı     Tanıtıcı Bilgi Notu     Mülakat ve Değerlendirme     Sınıf/Branş ve İller Listesi     Sözleşmeli Er Şubat 2013 Sayısı     Sözleşmeli Er Kanunu (Sözleşmeli Erbaş ve Er Kanunu)     Sözleşmeli Erlik Nedir ?     2013 Yılı 1. Dön. Sözleşmeli Er Temini     Başvuru Kılavuzu     Tahsil Şartı     Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu     Sorular ve Cevaplar     Alım ve Müracaatlar     Nüfus Cüzdanı     Forum     Yaş Şartı     Güvenlik Soruşturma İşlemleri     Önemli Duyuru     Foto Galeri     Üye Listesi     YAZAR KÖŞEMİZ AÇILMIŞTIR.     Fiziki Kabiliyet Testi     Ankara Belediye Otobüs Hizmetleri         Mesaj/Ziyaretçi Defteri     Sınıf/Branş ve Görev İlleri     Blog     Nitelik Belgesi     Diğer Belgeler     Ana Sayfa      Dilekçe     Ankara HAVAŞ Otobüs Hizmetleri     Adli Sicil Belgesi     Sözleşmeli Er Yönetmeliği (Sözleşmeli Erbaş ve Er Yönetmeliği)     Personel Temin Merkezi Ulaşım Haritası     Adres ve İletişim Bilgileri     Vukuatlı Aile Nüfus Kayıt Örneği  Terhis Belgesi     Maaş ve Özlük Hakları  Ankara (Personel Temin Merkezi)